SMART CONVERSATII
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Campanie negativa
ALEGERILE 2009 EmptyLun Noi 09, 2009 11:34 pm Scris de Catalin

» Inceput de flirt
ALEGERILE 2009 EmptyVin Noi 06, 2009 2:23 am Scris de an3lida

» Am reusit - catalinionita.ro este si pe forum :)
ALEGERILE 2009 EmptyMier Noi 04, 2009 3:31 pm Scris de Catalin

» ALEGERILE 2009
ALEGERILE 2009 EmptyMar Noi 03, 2009 8:21 pm Scris de Catalin

» Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)
ALEGERILE 2009 EmptyLun Noi 02, 2009 8:08 pm Scris de Catalin

» AN3LIDA - despre mine
ALEGERILE 2009 EmptyVin Oct 30, 2009 8:26 pm Scris de an3lida

» O idee a mea ... sau mai bine zis un PROIECT al meu
ALEGERILE 2009 EmptyMier Oct 28, 2009 8:16 pm Scris de Catalin

» Intrebare despre RELAX
ALEGERILE 2009 EmptyMier Oct 28, 2009 7:18 pm Scris de Catalin

» An3lida - mai in detaliu despre mine
ALEGERILE 2009 EmptyMar Oct 27, 2009 6:04 pm Scris de an3lida

AN3LIDA - despre mine

Mier Oct 28, 2009 3:47 am Scris de an3lida

Avand in vedere ca mi se pare acest forum ca o sa ajunga cunoscut vreau sa fiu printre primii care ma inscriu.

Sunt Anelinda, nascuta la inceput de septembrie intr-un anul 80 si ceva Smile, iar ca detalii corporale pot spune doar ca am castigat ceva premii la viata mea si ca sunt cu parul ondulat si roscata.

Am lucrat pe la diverse firme pe marketing si publicitate iar acum vreau sa plec la …

Comentarii: 2

SMART-ADMIN - Catalin Ionita

Mar Aug 11, 2009 3:40 pm Scris de Catalin

Eu, cel care scrie pe www.catalinionita.ro si care a inventat forumul acesta, va urez bun venit pe el. Cam marea majoritate dintre voi .... daca nu chiar toti.... sunteti cititori ai blogului meu. Avand in vedere ca mai intrati pe acolo nu pot decat sa cred ca va intereseaza subiectele atinse acolo, deci aveti ceva in comun. Asa ca puteti prin intermediul acestui SMARTFORUM sa comunicati cu …

Comentarii: 0


ALEGERILE 2009

2 participanți

In jos

ALEGERILE 2009 Empty ALEGERILE 2009

Mesaj  an3lida Joi Oct 29, 2009 8:43 pm

Nebunia asta cu alegerile ma da peste cap rau de tot, sau mai bine zis: ne da peste cap! In stanga si dreapta aud ba ca Basescu e bun, ba ca basescu e prost si mai bine nu, ba ca Antonescu promite multe, ba caPSD-ul face si drege, etc etc.
Eu unua chiar o sa emigrez din tara pentru ca aici m-am saturat de nebunia cu alegerile (facute doar in stilul romanului). Mi se pare normal sa fie alegeri dar lovirea miseleasca a adversarilor chair este jalnica si ne face sa vrem altceva. Din 89 tot vrem altceva si se pare ca nimic nu se schimba. Suntem democrati de la revolutie, dar tot niste oameni pusi bine (cu bani sau cine stie cu ce) ne conduc cu ale lor vorbe dulci, dulci pana obtin ceea ce vor, iar dupa ce au ajuns acolo cam uita de principalele lor activitati si mai ales promisiuni! Evil or Very Mad
an3lida
an3lida

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

ALEGERILE 2009 Empty Re: ALEGERILE 2009

Mesaj  Catalin Joi Oct 29, 2009 10:47 pm

Si vorba DOBITOCULUI de Badea "traim in Romania si asta ne mananca tot timpul!" clown
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

ALEGERILE 2009 Empty Re: ALEGERILE 2009

Mesaj  an3lida Vin Oct 30, 2009 8:30 pm

De ce este Badea dobitoc? Mie imi place foarte mult si ma bine dispune cu textele lui. Care e problema ta cu el? Poti sa imi spui aici ca nu o sa afle nimeni! Nimeni pana o sa ofer si prietenilor linkul de la acest forum. Smile


weekend placut1
an3lida
an3lida

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

ALEGERILE 2009 Empty Re: ALEGERILE 2009

Mesaj  Catalin Mar Noi 03, 2009 8:21 pm

Mda! M-am cam saturat de textele astea in ceea ce il priveste pe ala! Nu neg ca este amuzant, dar totusi un om poate fi si cel mai funny din toata lumea ca daca este si omul care isi pupa in c** seful si face tot ce ii porunceste el, atunci clar este in ochii mei un mare EPSILON sau un SUB ZERO (ca in joculetele alea vechi pe care doar voi baietii le cunoasteti) Smile

Deci nu il inghit pentur ca stiu anumite povesti mai vechi cand seful de la Antene a luat foc pe un om, chiar de treaba, pentru ca nu i-a inlesnit o afacere, si atunci a inceput sa il critice cu minciuni prin presa lui. In acel moment si badea la o emisiune a lui l-a criticat pe omul ala folosindu-si :simtul umorului", dar cumva iesind misto de persoana respectiva! Ideea este ca nu prea este bun de om de presa pentru ca totusi atunci cand afirmi ceva ttrebuie sa te documentezi din minim trei surse, nu "din ce spune seful sa faci"! pale
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

ALEGERILE 2009 Empty Re: ALEGERILE 2009

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum