SMART CONVERSATII
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Campanie negativa
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyLun Noi 09, 2009 11:34 pm Scris de Catalin

» Inceput de flirt
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyVin Noi 06, 2009 2:23 am Scris de an3lida

» Am reusit - catalinionita.ro este si pe forum :)
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyMier Noi 04, 2009 3:31 pm Scris de Catalin

» ALEGERILE 2009
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyMar Noi 03, 2009 8:21 pm Scris de Catalin

» Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyLun Noi 02, 2009 8:08 pm Scris de Catalin

» AN3LIDA - despre mine
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyVin Oct 30, 2009 8:26 pm Scris de an3lida

» O idee a mea ... sau mai bine zis un PROIECT al meu
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyMier Oct 28, 2009 8:16 pm Scris de Catalin

» Intrebare despre RELAX
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyMier Oct 28, 2009 7:18 pm Scris de Catalin

» An3lida - mai in detaliu despre mine
SMART-ADMIN - Catalin Ionita EmptyMar Oct 27, 2009 6:04 pm Scris de an3lida

AN3LIDA - despre mine

Mier Oct 28, 2009 3:47 am Scris de an3lida

Avand in vedere ca mi se pare acest forum ca o sa ajunga cunoscut vreau sa fiu printre primii care ma inscriu.

Sunt Anelinda, nascuta la inceput de septembrie intr-un anul 80 si ceva Smile, iar ca detalii corporale pot spune doar ca am castigat ceva premii la viata mea si ca sunt cu parul ondulat si roscata.

Am lucrat pe la diverse firme pe marketing si publicitate iar acum vreau sa plec la …

Comentarii: 2

SMART-ADMIN - Catalin Ionita

Mar Aug 11, 2009 3:40 pm Scris de Catalin

Eu, cel care scrie pe www.catalinionita.ro si care a inventat forumul acesta, va urez bun venit pe el. Cam marea majoritate dintre voi .... daca nu chiar toti.... sunteti cititori ai blogului meu. Avand in vedere ca mai intrati pe acolo nu pot decat sa cred ca va intereseaza subiectele atinse acolo, deci aveti ceva in comun. Asa ca puteti prin intermediul acestui SMARTFORUM sa comunicati cu …

Comentarii: 0


SMART-ADMIN - Catalin Ionita

In jos

SMART-ADMIN - Catalin Ionita Empty SMART-ADMIN - Catalin Ionita

Mesaj  Catalin Mar Aug 11, 2009 3:40 pm

Eu, cel care scrie pe www.catalinionita.ro si care a inventat forumul acesta, va urez bun venit pe el. Cam marea majoritate dintre voi .... daca nu chiar toti.... sunteti cititori ai blogului meu. Avand in vedere ca mai intrati pe acolo nu pot decat sa cred ca va intereseaza subiectele atinse acolo, deci aveti ceva in comun. Asa ca puteti prin intermediul acestui SMARTFORUM sa comunicati cu ceilalti oameni interesati de aceleasi subiecte ca si voi!

Eu unul ma numesc Catalin Ionita, am 27 (jumate) Sad si damblaua mea in general este sa inventez lucruri ..... dar in general lucruri care sunt benefice celor din jur. Chiar am fost diagnosticat in ultima vreme, si mi-am dat seama ca asa este, ca sunt altruist!

Datorita unei persoane dragi mie am realizat un lucru foarte important despre mine. Initial am comunicat si pe forum ca iubirea o consider atunci cand am convingerea ca imi dau viata in orice clipa pentru persoana pe care zic ca o iubesc. De exemplu ma puneam in situatia in care daca observam in scrut ca cineva atinteste pistolul spre persoana mea iubita si am doar o fractiune de secunda pentru a face ceva cand vad ca trage spre ea, daca as sari in fata glontului inseamna ca iubesc sincer persoana respectiva. Legat de persoana draga mie care m-a facut sa imi dau seama de un lucru interesant despre mine. As face lucrul asta, din pacate ... sau din fericire ..... pentru aproape toata lumea. Mi-am dat seama ca daca sunt pe strada si trec pe langa cineva care pare o persoana care nu este cersetor sau cu moaca de borfas sau "baiat de strada" si observ ca face cineva lucrul cu pistolul spre respectivul om as ..... as sari si intre el si proiectil. Acum sper sa nu profite nimeni aceasta sinceritate publica a mea.

Mai jos aveti si o Smart poza a mea ... dintr-un moment smart! Smile

SMART-ADMIN - Catalin Ionita 3811046480_69953f5daa_m



P.S. Recunosc ca aceasta traba cu SMART a fost inspirata, dar oricum am simtit ca se potriveste cel mai bine, de la Dobrovolski si imi cer scuze, daca e sa deranjeze! Eu sper ca nu! Daca doreste totusi o despagubire il invit la o bere ..... o lada de bere oricand!

Deci HAVE FUN!!!
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum