SMART CONVERSATII
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Campanie negativa
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyLun Noi 09, 2009 11:34 pm Scris de Catalin

» Inceput de flirt
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyVin Noi 06, 2009 2:23 am Scris de an3lida

» Am reusit - catalinionita.ro este si pe forum :)
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyMier Noi 04, 2009 3:31 pm Scris de Catalin

» ALEGERILE 2009
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyMar Noi 03, 2009 8:21 pm Scris de Catalin

» Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyLun Noi 02, 2009 8:08 pm Scris de Catalin

» AN3LIDA - despre mine
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyVin Oct 30, 2009 8:26 pm Scris de an3lida

» O idee a mea ... sau mai bine zis un PROIECT al meu
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyMier Oct 28, 2009 8:16 pm Scris de Catalin

» Intrebare despre RELAX
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyMier Oct 28, 2009 7:18 pm Scris de Catalin

» An3lida - mai in detaliu despre mine
Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) EmptyMar Oct 27, 2009 6:04 pm Scris de an3lida

AN3LIDA - despre mine

Mier Oct 28, 2009 3:47 am Scris de an3lida

Avand in vedere ca mi se pare acest forum ca o sa ajunga cunoscut vreau sa fiu printre primii care ma inscriu.

Sunt Anelinda, nascuta la inceput de septembrie intr-un anul 80 si ceva Smile, iar ca detalii corporale pot spune doar ca am castigat ceva premii la viata mea si ca sunt cu parul ondulat si roscata.

Am lucrat pe la diverse firme pe marketing si publicitate iar acum vreau sa plec la …

Comentarii: 2

SMART-ADMIN - Catalin Ionita

Mar Aug 11, 2009 3:40 pm Scris de Catalin

Eu, cel care scrie pe www.catalinionita.ro si care a inventat forumul acesta, va urez bun venit pe el. Cam marea majoritate dintre voi .... daca nu chiar toti.... sunteti cititori ai blogului meu. Avand in vedere ca mai intrati pe acolo nu pot decat sa cred ca va intereseaza subiectele atinse acolo, deci aveti ceva in comun. Asa ca puteti prin intermediul acestui SMARTFORUM sa comunicati cu …

Comentarii: 0


Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

2 participanți

In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  Catalin Mier Oct 28, 2009 7:10 pm

Salutare,

Observant ca a inceput sa fie vizitat acest forum sper sa gasesc si eu un mic suflet care sa ofere un mic sprijin. Caut o chirie in Bucuresti, la un pret relativ ok. Cu cat mai repede cu atat mai bine. Ce pot oferi este o bere sau un suc.... sau o prajitura Smile si o prietenie sincera si buna. Smile

De preferat sa fie o garsoniera intr-o zona relativ ok. Cand spun relativ ok ma gandesc ca daca ies noaptea la o tigara pe strada (cum imi este obiceiul de multa vreme) sa nu am surpriza unor flacai care sa vrea s aimi testeze grosimea pielii cu cutitul sau cu pumnul. Smile

Sper sa se iveasca oferte din partea voastra. In plus pot sa fac si o strigare pentru revelion la munte, in Predeal, tot aici. 4 nopti, de pe 30.12 pana pe 03.01 cu 300 RON plus banii de mancare. Cu asta ne descurcam noi fiecare. Din experienta revelionului de acum trei ani pot spune ca merita sincer si legat de mancare cam baietii sunt cei care bucataresc la capitolul fripturi, iar fetele fac mai mult cate o salata cand este cazul si .... eventual o cafea dimineata jumatatii. Smile

Chiar daca este ziua mea pe 31 sa nu va asteptati sa fac eu cinste cu cazarea in vila. O sa fac o mica cinste pe 31, de ziua mea. Smile

Astept mesaje atat pe forum, cat si pe mobil .... cine are numarul Smile

P.S. Aaaaaaa ..... si sa nu uit inca un mic detaliu. sunt cam 15-20 de locuri nerezervate din aproape 50 si majoritatea camerelor cu 2 locuri, dar sunt cateva si cu 6 locuri, dar oricum nu prea mergem acolo sa dormim. Smile
Partea nasoala este cu baia, aceasta fiind doar una pe palier (3 etaje) iar dusurile fiind cumva tot la comun, dar acest lucru nu este o problema pentru ca usa se incuie si poate intra cine vrea cu cine vrea. Tot din experienta randului trecut nu au iesit probleme la capitolul dusuri. Cuplurile cam faceau impreuna dusul si nimeni nu se supara sa astepte putin.... si oricum nu prea statea nimeni sa astepte ca in 24 de ore era timp pt toata lumea...... sua mai bine zis toate cuplurile. Smile
Este posibil sa existe un plus de echipamente de paint-ball, pentru amatori. La acestea costa doar bilele, cca 10 bani pe bila. Smile

Astept intrebari si mesaje. Pana pe 10 dec trebuiesc dati toti banii, iar primul venit, primul servit. Deocamdata au platit avansul daor vreo 16 persoane!
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  an3lida Joi Oct 29, 2009 7:30 pm

Si este pentru oricine propunerea ta? Ca parca m-ar interesa si pe mine o astfel de oferta. Nu am reusit pana acum sa vad muntele de Revelion si parca ar fi interesant sa incep de anul asta, mai ales ca este un an special pentru mine. tongue

Mai sunt locuri? sau mai bine vorbim pe messenger ca poate ne vom intalni online curand. Eu una deseara, dupa ce vin de la munca, o sa fiu pe mess toata seara si poate vorbim. Smile
an3lida
an3lida

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  Catalin Joi Oct 29, 2009 10:51 pm

Pai Predealul de revelion este chiar misto. o spun din proprie experienta! Mai ales locatia respectiva este foarte tare iar gasca este pe masura. Locuri mai sunt cateva, dar chiar azi am aflat ca trebuie dat avansul de 40% pentru minim 35 de oameni cat mai curand, adica vreo 28 de milioane vechi, deoarece O parte a platit avansul, dar prea putini. Ideea este ca pana pe 10 Dec trebuie sa achitam suma integral. o sa te urmaresc deseara si poate ne nimerim, dar cand o sa revin din treburi ca trebuie sa ajung intr-o vizita la cineva cam dupa 8.

Oricum ne gasim noi! Wink
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  an3lida Vin Oct 30, 2009 8:22 pm

Pai sa imi tirmiti contul pe PM ca sa pot face plata. Pentru mine rezervat rezerva daca poti doua locuri pentru ca o sa o iau si pe sora mea cu mine. Sper ca nu este nici o problema? Legat de drum spune-mi mai multe te rog. Va fi cu trenul si de la gara din predeal o sa mergem pe jos, sau este mult de mers si trebuie sa iau masina?

Legat de discutiile noastre cred ca este mai bine sa vorbim aici daca tot nu am reusit sa ne gasim pe mess. Oricum o sa ne cunoastem la munte .... daca ma mai iei! Smile
an3lida
an3lida

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  Catalin Dum Noi 01, 2009 11:44 pm

Normal ca te iau. Deja am rezervat locul/locurile! Smile Oricum eu maine vin in Bucuresti si vorbim. Poate totusi ne vedem pana ajungem atunci pt ca e mai nasol doar cu transferul bancar. Pana la urma cum de ai incredere sa imi trimiti banii fara sa ma cunosti? Daca plec la Paris in loc de munte, cu banii trimisi de voi?! Laughing Glumesc! Totusi poate ne vedem zilele astea. Am vazut ca iti palce cismigiul asa ca putem sa ne evdem pe acolo. Chiar sunt cateva baruri/restaurant in el si putem sa mergem acolo sa vorbim mai in liniste! Wink
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  an3lida Lun Noi 02, 2009 4:58 pm

Pai e bine ca si eu am program liber deseara si o sa fiu libera. Cand vii da-mi un mesaj pe tel (vezi ca il ai pe privat). Smile

Daca poti sa ajungi prin cismigiu deseara ar fi misto. Daca nu pe la romana sau pe la victoria mie mi-e cel mai bine. Asept apelul tau deseara! Wink
an3lida
an3lida

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  Catalin Lun Noi 02, 2009 8:08 pm

TOPIC ÎNCHIS Wink
Catalin
Catalin
Admin

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

http://www.catalinionita.ro

Sus In jos

Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :) Empty Re: Solicit un sprijin si va fac o propunere de Revelion :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum